Aktiviteler

Yayla Turları

Yayla Turları

Dağ Dere Bungalov günübirlik tur düzenleyen firmalar ile sizin adınıza iletişime geçip civardaki yaylaları günübirlik gezme imkanı sağlamaktadır.. Pokut Yaylası, Kavrun Yaylası, Gito Yaylası, Huser Yaylası, Palovit Şelalesi, Zilkale, Şimşir Ormanları, Çinçiva Köprü günübirlik gezebileceğiniz yerler arasındadır.

Traking

Traking

Dileyen Misafirlerimiz çeşitli günübirlik tur firmaları ile yada bizim yapacağımız programlar ile fırtına vadisinde gezilecek tarihi ve doğal alanlara gidebilmektedir. Günübirlik Tur organizasyonlarında Pokut ve Sal Yaylaları ile Palovit Şelalesi Çinçiva ve Şimşir ormanlarını yaptıktan sonra gün batımında sis denizi için Huser Yaylasına yada Samistal Yaylasına çıkabilmektedirler. Dileyen misafirlerimize Kavrun Göller bölgesine 3-4 saatlik bir yürüyüş ile gidilebilmektedir. Bu hizmetleri biz organize edebilmekteyiz.

Rafting ve Zipline

Rafting ve Zipline

Dileyen misafirlerimiz Fırtına Deresi’nde Rafting ve Zipline yapabilmektedir. Rafting akarsu üzerinde yapılan ve akarsu sporlarının en çok ilgi gören dalıdır. Zipline çelik halatlar üzerindeki makaralar ile bir uçtan diğer uca kişinin kayması ile gerçekleşmektedir.

Foto Safari

Foto Safari

Dileyen misafirlerimiz doğal köy ortamında ve köyün içerisinde bulunduğu ormanlık alanda yada istenirse deniz seviyesinden başlayıp 3932 metre yüksekliğe kadar olan alanlarda fotoğraf çekebilmektedirler. Fırtına vadisi coğrafik ve meteorolojik olarak çok değişken durumlar sunabilmektedir. Yazın ortasında güneşten yanarken 1 saat içerisinde kar yağabilir tekrar güneş çıkabilir, sis gelebilir ve değişken manzaralarla karşılaşabilirsiniz. Kısacası aynı anda 4 mevsimi yaşamak mümkündür.